Komentarze użytkownika

@O nepotyzmie (6 maja 2021 10:03)

@all

Każdy wierzący ma więc konkretne zadanie do wykonania, by tam gdzie się da wciągać ludzi w pole rażenia Ducha Świętego, własnym przykładem, i unikając zgorszenia lub prowokowania/sprowadzania na innych kłopotów w wymiarze pozostającym całkowicie poza możliwością ambicji kontrolowania wszystkiego we wszystkim, bo to jest utopia, i pozostaje w gestii zupełnie innych "sił".

Dlatego sw Paweł w swych listach pisanych z więzienia gotów był oddać swoje życie, a nawet zaryzykować potępienie byle tylko uratować od tego swoich braci żydowskiego pochodzenia, którzy z uporem odmawiają Jezusowi mesjanizmu, czekając na politycznego wyzwoliciela. Nie napisał tego dla szpanu ale jako naukę, przykład godny do naśladowania. Nie namawiał nikogo do ośmieszania wła ...

6 maja 2021 11:08

@Czy zatęsknimy za Gazetą Wyborczą? (5 maja 2021 10:18)

Pamiętam z nostalgią czasy szkoły średniej, kiedy od  śp. Mamy dostawałem 1zł na bułką, a ja zamiast bułki kupowałem "Trybunę Ludu", bo

mieli najświeższe i najbardziej obszerne wiadomości sportowe eh :)

Świerszczyk, a jakże pamiętam ale to nie dla chooopów :)

Lata 70-80, to imho najpiękniejszy okres jeżeli chodzi o prasę szeroko pojętą. Ileż ja pieniędzy wydawałem w kiosku.

Moja teczka z czasopismami, była chyba najgrubsza/ żona, 3 dzieci i ja/ Ale się opłaciło!

5 maja 2021 18:46

@Czy zatęsknimy za Gazetą Wyborczą? (5 maja 2021 10:18)

Proszę Pana, gazety kupowałem/min Trybunę Ludu, Sztandar Młodych i wiele innych/, bo lubiłem czytać.

Proszę nie przenosić swoich projekcji na innych :(

5 maja 2021 17:15

@Ustawa rządowa z 3 maja 1791 r. (3 maja 2021 12:32)

Mnie w zupełności, i myślę, że sporej części społeczeństwa, wystarcza w zupełności-żywy pomnik KONSTYTUCJI